Menu
Your Cart

Neden Harita Sepeti?Neden HARİTA SEPETİ?


1) HaritaSepeti bünyesinde tasarlanıp, üretilen dekoratif tablolar, genel tercihlere bağlı olarak çeşitlendirilmiştir. Sitemizde binlerce özgün tablo bulabilirsiniz.

2) Ürünlerin tamamına yakını firmamız tarafından tasarlanmıştır, tasarım aşamasından itibaren yaşam alanlarınıza sanatsal dokunuşlar yapmak amacıyla ürünler hazırlıyor ve güzel olna her şeyden ilham alıyoruz.
Farklı tablo modellerimiz için diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz.

3) Ürünün renkleri bilgisayarınızdaki renkler ile BİREBİR aynı canlılıktadır. Bilgisayar ya da telefonunuzun ekranında ne görüyorsanız aynı görsel size ulaştırdığımız üründeki baskı ile aynı olacaktır.

4) Kullanılan kalın ahşap şase fırınlanmıştır. Bu uygulama ürünü aynı zamanda daha sağlıklı bir hale getirir ve ek olarak zamanla ısı değişimlerine maruz kalarak esneme yapmaz, deformasyona uğramasının önüne geçer. Böylece ürününüzü uzun yıllar ilk günkü gibi kullanabilirsiniz.

5) Ürünlerimizde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır. Örneğin polyester bazlı tuvaller kullanmıyoruz. Kumaşlarımız tamamen pamuktan üretilmiştir. Baskıda kullandığımız boyalar da uluslar arası en yüksek kalite standartlarında ve sağlık dostudur.

6) Kanvas tuval kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü görsel kullanılarak hazırlanmıştır. Düşük çözünürlüklü ya da görsel bütünlüğü zedelenen bir ürün Harita Sepeti'nde asla basılmaz ve satışa sunulmaz.

7) Ürün kuru bez ile silinmelidir. Baskı uygulamasında su bazlı ekolojik mürekkepler kullanıldığı için tabloya su değmemesi faydalı olur. Kısacası nemli bir bez ile dahi olsa su ile temasından kaçınılmalıdır.

8) Ürün arkasındaki askı aparatı ile birlikte asılmaya hazır halde gönderilir, çerçeveye ihtiyaç duymaksızın asılabilir. Size gönderdiğimiz harika tablonuzu hemen duvarınızda görebilirsiniz.

9) Görseldeki ölçüler temsilidir ancak her ürünün farklı ebatlardaki tam ölçüleri sayfalarımızda belirtilmektedir. Lütfen sipariş verirken duvar ölçülerinizi göz önünde bulundurarak siparişinizi veriniz.
Kanvas tablolar ve duvar örtüleri dışında farklı eğitici-öğretici ve dekoratif Dünya-Türkiye haritalarımız ve dekoratif tablolarımız için diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz.

HaritaSepeti’ni tercih ettiğiniz için teşekkürler : )