Menu
Your Cart

Hakkımızda


Harita Sepeti, tasarım haritalarımızı ve diğer sanatsal görsellerimizi Kanvas tablo, Duvar Kağıdı, Duvar Örtüsü ve Duvar Stickerı üzerine bastırmanıza imkan sağlar. 

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak 2019'dan bu güne 142.000 müşterisinin güvenini kazanan Harita Sepeti, mutlu müşteri profiliyle 200.000 farklı ev dokor ürünü üreterek Kullanıcılarına teslim etmiştir.

Zengin harita seçenekleri ile Türkiye’nin en büyük Kanvas (Canvas) harita tablo imalatçısıyız.
1) HaritaSepeti bünyesinde tasarlanıp, üretilen dekoratif tablolar, genel tercihlere bağlı olarak çeşitlendirilmiştir. Zengin dekoratif tablo seçenekleri ile Türkiye’nin en büyük Kanvas (Canvas) tablo imalatçısıyız.

2) Ürünlerin tamamına yakını firmamız tarafından tasarlanmıştır, farklı tablo modellerimiz için diğer ürünlerimize de göz atabiliriniz.

3) Ürünün renkleri bilgisayarınızdaki renkler ile 1 e 1 aynı canlılıktadır.

4) Kullanılan kalın ahşap şase fırınlanmıştır. Zamanla ısı değişimlerine maruz kalarak esneme yapmaz.

5) Ürünlerimizde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulunmamaktadır.

6) Kanvas tuval kumaş üzerine yüksek çözünürlüklü görsel kullanılarak hazırlanmıştır.

7) Ürün kuru bez ile silinmelidir. Baskı uygulamasında su bazlı ekolojik mürekkepler kullanıldığı için tabloya su değmemesi faydalı olur.

8) Ürün arkasındaki askı aparatı ile birlikte asılmaya hazır halde gönderilir, çerçeveye ihtiyaç duymaksızın asılabilir.

9) Görseldeki ölçüler temsilidir lütfen sipariş verirken duvar ölçülerinizi göz önünde bulundurarak siparişinizi veriniz. Farklı eğitici-öğretici ve dekoratif Dünya-Türkiye haritalarımız ve dekoratif tablolarımız için diğer ürünlerimize göz atabilirsiniz.


HaritaSepeti’ni tercih ettiğiniz için teşekkürler : )